Zorgrunners: jonge talentvolle collega’s in de zorg

Zorgrunners: jonge talentvolle collega’s in de zorg

Bij Vughterstede zijn we altijd op zoek naar manieren om de zorg toekomstbestendig te maken.
Daarom doen we mee aan het initiatief Zorgrunner: een vernieuwend concept waarbij studenten en leerlingen (16-24) zonder zorgachtergrond een bijbaan in de zorg krijgen. Zo maken zij op een laagdrempelige manier kennis met ons mooie vak én brengen zij hun eigen skills, frisse ideeën en talenten mee.

Waarom Zorgrunner?
Zorgrunner biedt jongeren uit andere studierichtingen de kans om ervaring op te doen in de zorg. Ze krijgen een korte ADL-light-training en worden zoveel mogelijk ingezet op taken die passen bij hun talenten en interesses.

Ondersteuning voor teams
Om teams goed te begeleiden bij het ontvangen van deze nieuwe collega’s, krijgen teams een praktische workshop. Hierin onderzoeken we samen met het team hoe we optimaal gebruik kunnen maken van de kwaliteiten van deze nieuwe collega’s, met als uitgangspunt uiteraard de behoefte van onze cliënten en bewoners. Inmiddels hebben de eerste teams de workshop al doorlopen en wordt daar erg positief op gereageerd! De eerste Zorgrunners gaan per juli van start.

Meer informatie?
Wil je meer informatie over Zorgrunner, de workshop of heb je andere vragen? Neem gerust contact op via zorgrunner@iedereenzorgt.nl. En ken je nog een Zorgrunner? Aanmelden kan via zorgrunner@iedereenzorgt.nl of via onze eigen vacaturepagina.

#vughterstede #hartvoorgoedleven #vught #ouderenzorg #welzijn #zorgrunner